.

.

Океанско море коњ 13,5 21,5 wallидна уметност

Океанско море коњ 13,5 21,5 wallидна уметност

DEN 1.33
Износ

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво декоративно обликување, давајќи му на секој дизајн убава естетика. Океан морски коњ 13,5 "x 21,5" wallидна уметност : Предмет : крајбрежен. Прекрасно врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите