.

.

Дербито на Фредда од Xray The Fredda

Дербито на Фредда од Xray The Fredda

DEN 480.00
Износ

Одеднаш интелектуална и достапна, Фредда нуди бескомпромисна леснотија во изгледот и вклопувањето. Неговиот стил на чипка е совршен финиш на вашиот најдобар изглед. Упатувач : 100% полиуретан, надворешна плоча : ПВЦ, постава : кожа, висина на пета : 1 ", Висина на вратилото : 2 " Xray Mem The Fredda Derby.

R

Им се допаѓа и на купувачите