.

.

Kendенски д-р Шолл, Кендал Слип-Он Лофер, црна змија печати полиуретан М.

Kendенски д-р Шолл, Кендал Слип-Он Лофер, црна змија печати полиуретан М.

DEN 332.80
Износ

Обично или формално, Кендал Сликер на д-р Шолл ќе биде избор за вашата омилена облека. Овој разноврсен LOAFER ја карактеризира Be Free® Energy Technology со 3 различни зони дизајнирани за дополнителна поддршка, пена со висока закрепнување на топката на стапалото и густата пена што ја лудува петицата. За максимални лулка од удобност, пета за пена за враќање на пената, топката на стапалото под прстите додава дополнителен утехалмонд тотенопрен колајтирана задната потпетица контра жени, д-р Шолл, Кендал, Кендал Слип-Офер, црна змија печати полиуретанска 10 М.

R

Им се допаѓа и на купувачите