.

.

Sumn Industries Boat Club Club Dog, пловидба графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Рајан Фаулер

Sumn Industries Boat Club Club Dog, пловидба графичка уметност Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Рајан

DEN 2035.52
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : куче, животно, кучешки, едриличар, едрење, море, вода, змеј, гроздобер, знак. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн од Рајан Фаулер.

R

Им се допаѓа и на купувачите