.

.

Благородна куќа потерана затворена куќа куќа колиба од дрво крајна маса, темен даб

Благородна куќа потерана затворена куќа куќа колиба од дрво крајна маса, темен даб

DEN 2.00
Износ

Оваа убава табела со урда ќе ја осветли секоја просторија. Совршено како штанд за приказ, или како место за поставување на потребни предмети. Изработено од одржливо дрво од багрем според највисоките трибини, ова е набавка за која нема да жалам и ќе биде дел од вашето домаќинство за наредните години. Вклучува : една (1) табела. Материјал : дрво од багрем. Топ финиш : Темен даб. Потребно е собрание. Рачно изработени детали. Димензии : 15,00 инчи длабоко x 19,00 инчи широк x 19,25 инчи високи.

R

Им се допаѓа и на купувачите