.

.

Нулум Аиме, ленти со ленти од бушава област, 6 '7 9', беж

Нулум Аиме, ленти со ленти од бушава област, 6 '7 9', беж

DEN 3.33
Износ

Овој гламурозно бушава купот има прекрасно свиленкаста текстура и шарена шема што е сигурна дека ќе го комплиментира современиот декор. Овој килим е машински изработен од меки синтетички материјали и е изграден за да трае дури и во области со голем сообраќај на вашиот дом. Нулум Аиме, ленти со ленти од бушава област. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : нелизгачки јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, бања.

R

Им се допаѓа и на купувачите