.

.

Колумбо сини јакни Традиционален дизајн на камо на куќиште за патници Otterbo за Apple iPhone 6

Колумбо сини јакни Традиционален дизајн на камо на куќиште за патници Otterbo за Apple iPhone 6

DEN 1.00
Износ

Дали сте обожавател на сините јакни? Добијте го овој официјален дизајн на NHL на вашиот случај на Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од НХЛ. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Тоа не е налепница или кожа. Случаите со покривање се рачно прилагодени од нивниот тим во Сан Франциско, Калифорнија. NHL и NHL Shield се регистрирани трговски марки на Националната хокеј лига. Сите логоа на NHL логоа и марки и NHL тимски логоа и ознаки прикажани овде се сопственост на NHL и соодветните тимови и може да не се репродуцираат без претходна писмена согласност на NHL Enterprises, L P NHL 2011 година, сите права се задржани. Колумбо сини јакни Традиционален дизајн на камо на куќиште за патници во Otterbox за Apple i Phone 6 : тенок и тежок случај. Заштитете од гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува само-исполнување на заштитник на јасен екран. Компатибилен со Apple i Phone 6 на сите превозници. Coveroo Product не е поддржан од гаранцијата за производи Otterbox, не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

R

Им се допаѓа и на купувачите