.

.

Калтренд Фронт Спортски Кофи Неосупремни Капаци За Седишта за 2007 година - Фолксваген Џета-ВВ116-32НА Хаваи Црвена Вметнете И Исечете

Калтренд Фронт Спортски Кофи Неосупремни Капаци За Седишта за 2007 година - Фолксваген Џета-ВВ116-32НА Хаваи Црвена Вметнете

DEN 2.00
Износ

Калтренд Фронт Спорт Кофи Неосупрема Седиште Опфаќа за 2007-2009 Фолксваген Џета - VW116-32 NA Хаваи Црвен Вметнете и Исечете со / одделни потпирачи за глава со страничен воздушен багаж кон плажата? Одење на риболов или кампување во близина на езеро? Загрижени сте за следење кал или вода во вашето возило? Неосупремата е совршено решение за активен животен стил. Изработени од висококвалитетен материјал сличен на мокар, Неосупремните навлаки на Седиштата На Калтренд цврсто се вклопуваат, се спротивставуваат на елементите и го одржуваат вашиот оригинален тапацир сув. Како И Сите капаци На седиштата Во Калтренд, нашите Неосупремни капаци на седиштата не се Само 100% Направени во САД, туку и нашите материјали се набавени од тука во САД. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Спортски Кофи со посебни потпирачи за глава со странично воздушно перниче, Премиум навлаките за седишта во Неосупремен стил се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ - Нашите неосупремни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.

R

Им се допаѓа и на купувачите