.

.

Облеката за миленичиња Се Згуснува Топло Чувајќи Качулка Полиестер Крпа Палта Удобни Миленичиња Дуксери Костими Залихи За Студена Winter Зима Л

Облеката за миленичиња Се Згуснува Топло Чувајќи Качулка Полиестер Крпа Палта Удобни Миленичиња Дуксери Костими Залихи За Студена

DEN 364.64
Износ

Опис : Материјал : оваа облека за миленичиња е изработена од полиестер, кој е лесен, но може да се користи долго време.Удобност : облеката за миленичиња од полиестер е многу флексибилна и еластична, што е удобно за носење дури и за поголемо милениче.Топло чување : облеката за миленичиња користи подебел дизајн за да ги загрее вашите миленици и да спречи вашите миленици да се разболат.Погодни сезони : овој животински капут е погоден за aut или зима, особено кога е многу студено.Стилски : дуксерот за носење миленичиња е многу модерен, што го прави вашето домашно милениче послатко и поубаво.Спецификација : Материјал : Полиестер.Боја на производот : Црна.Големина : ХС : Биста : Прибл. 30см/11,81 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 20см/7,87 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 21см/8.26 инчи.С : Биста : Прибл. 35см/13,77 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 25см/9,84 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 23см/9.05 инчи.М : Биста : Прибл. 40см/15,74 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 30см/11,81 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 26см/10.23 инчи.Л : Биста Прибл. 45см/17,71 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 35см/13,77 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 30см/11.81 инчи.XL : Биста Прибл. 53см/20,86 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 40см/15,74 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 33см/12.99 инчи. 2 XL : Биста Прибл. 61см/24.01 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 45см/17,71 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 40см/15,74 инчи.3 XL : Биста Прибл. 68см/26,77 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 51/20, 07 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 45см/17.71 инчи.4 XL : Биста Прибл. 79см/31,1 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 66см/25,98 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 50см/19.68 инчи.5 XL : Биста Прибл. 89см/35.03 инчи; Должина На Грбот : Прибл. 77см/30,31 инчи; Должина На Вратот : Прибл. 55см/21.75 инчи.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Облека За Миленичиња. Материјал : оваа облека за миленичиња е изработена од полиестер, кој е лесен, но може да се користи долго време. Удобност : облеката за миленичиња од полиестер е многу флексибилна и еластична, што е удобно за носење дури и за поголемо милениче. Топло чување : облеката за миленичиња користи подебел дизајн за да ги загрее вашите миленици и да спречи вашите миленици да се разболат. Погодни сезони : овој животински капут е погоден за aut или зима, особено кога е многу студено. Стилски : дуксерот за носење миленичиња е многу модерен, што го прави вашето домашно милениче послатко и поубаво.

R

Им се допаѓа и на купувачите