.

.

Јангминг Челик Патио Бистро Сет, Преклопен Надворешен Двор Мебел Сетови, Двор Сет На Преклопен Двор Маса И Столици

Јангминг Челик Патио Бистро Сет, Преклопен Надворешен Двор Мебел Сетови, Двор Сет На Преклопен Двор Маса И Столици

DEN 2.33
Износ

уживајте во чувството на релаксирање на сопственото бистро со Комплетот Бистро Маса и Стол За Преклопување Јангминг 3 Парчиња. Совршено голем за балкон или тераса, комплетот за мебел на отворено вклучува две бистро столчиња и координативна тркалезна маса што е соодветна за шолја кафе или лесна закуска. Овој надворешен сет за седење има традиционален дизајн во Европски стил. Поставете ја масата и столовите кога пријателите ќе поминат, а потоа преклопете ги за лесно складирање на крајот од ноќта. Комплетот За Преклопување Бистро Маса И Стол Јангминг Е ултра удобен и стилски додаток на вашите надворешни простори. Карактеристики : Употреба На Цафе : тркалезна маса карактеристики рабови слободен t tt T T Цолидна Метална Рамка : Изработена од цврст метал, цврста и издржлива за употреба. удобен Дизајн : дизајнот на Преклопување го направи овој двор бистро комплет многу флексибилен за надворешна употреба. засилена Структура : столб За подобрување Во форма На Х за да ја направи целата структура постабилна и поцврста Спецификации : tt t t tt x x l : 19,5 x 32 x 23 инчи t t tt t t tt t t t tt t t tt t t tt t t tt t t t t t t t t(пакет) : 49 фунти t t t t2* столици t t t t t1* маса t T t T1*рачно t t t T T Железо Двор Мебел : тоа,исто така, во можност да како бистро маса во собата, а исто така совршен за отворено, дури и крајбрежните живеење. Преклопен двор маса и надворешен бистро сет : преклопен бистро сет ќе заштеди простор, лесно поставување, преклопување, носење и складирање. Пластични парчиња на двор бистро сет : Широки И дебели шипки на панелот на седиштето и грбот го прават удобно и силно. Пластични парчиња на секоја нога, чувајте го подот од гребење. Нема одржување едноставно чисти со влажна крпа. Удобно : комплетот за бистри од челичен двор ја зголеми употребливоста на просторот и го направи удобно и добредојдено место за живеење. Вашето семејство повремено може да се релаксира таму и да пие ледено пиво навечер со оваа бистро маса. Лесно за составување : само треба да го расклопите комплетот бистро маса и да го ставите таму каде што сакате. Подготвени сте буквално да земете двор бистро поставете ги, расклопете ги и користете ги за неколку секунди.

R

Им се допаѓа и на купувачите