.

.

HR20B4BS Четкани Нерѓосувачки Pismo Серија Сокриени Површина Монтирани Рака Оградата Заградата за 2 Цевки

HR20B4BS Четкани Нерѓосувачки Pismo Серија Сокриени Површина Монтирани Рака Оградата Заградата за 2 Цевки

DEN 527.84
Износ

ОВОЈ ДРЖАЧ За Рачна Ограда Поставена НА CRL Е достапен во неколку архитектонски завршетоци за Цевки За Рачна Ограда со дијаметар од 1,9" и 2" (48 и 51 мм). Заградата е индивидуално спакувана и доаѓа со завртки за прицврстување за цевки. Се испорачува и завртка за закачалка за монтирање на ѕидот. C/L-W 2-15/16 "(75 mm) C/L-H 2-3/4 " (69,3 mm)Повеќето тегови за испорака се приближни и не се потврдени. Доколку е потребна точна тежина за да се утврдат трошоците за испорака и потребни се трошоци за испорака за да ја завршите вашата нарачка, ве молиме побарајте го ова пред да ја поднесете вашата нарачка со контактирање НА УСЛУГАТА ЗА Клиенти НА CRL. Прикажаните слики на производот се од вистинскиот производ или блиска претстава. Боите може да варираат во зависност од видео картичката на вашиот компјутер и од тоа како е прилагодена бојата на вашиот монитор.Советодавно Од Нерѓосувачки Челик : Иако Нерѓосувачкиот Челик е отпорен на корозија, тој не е доказ за ' рѓа или дамки. ЦРЛ препорачува периодично одржување за да помогне во одржувањето на фабричката завршница. За повеќе информации, погледнете Го Одрекувањето од Нерѓосувачки Челик пронајдено во делот За Технички Референци подолу. За 1,9" и 2 " (48 и 51 мм) Дијаметар Рака Железнички Цевки. Подготвен за Инсталирање. Неколку Архитектонски Завршетоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите