.

.

Квалентни Возрасни Жени Чевли Обични Сандали Жени Дами Мода Дишечки Мрежести Пес Печатени Рамни Секојдневни Чевли Женски Чевли Секојдневен Фустан Розова 6.5

Квалентни Возрасни Жени Чевли Обични Сандали Жени Дами Мода Дишечки Мрежести Пес Печатени Рамни Секојдневни Чевли Женски Чевли

DEN 303.84
Износ

Обични Сандали Женски Дами Мода Мрежа За Дишење Печатени Рамни Секојдневни Чевли Женски Чевли Секојдневен Фустанрода : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза,Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Близок Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Се Лизга На. Чевли Пета Висока : 1см/0.39". Висина на платформата : 0,5 см/0,19". ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Фин Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. Чевли Жени Секојдневен Комфор Бизнис Клинови Жени Боси Чевли Жени Повик. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Жени Обични Чевли 5 Чипка Обични Чевли За Жени Боси Чевли Жени Секојдневен. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Чипка Обични Чевли За Жени Обични Чевли Жени 9 Обични Чевли За Жени Се Лизгаат на Мокасина. Обични Чевли,Рамни Чевли,Чевли За Венчавки ,Чевли За забави, Нелизгачки, Лесни, Дишечки Лесни За Носење Полетување! Чевли Женски Секојдневен Комфор Деловни Секојдневни Чевли За Жени Зимски Жени Секојдневни Чевли 5.

R

Им се допаѓа и на купувачите