.

.

Дизни Пиксар Автомобили Книга И Играчка Организатор

Дизни Пиксар Автомобили Книга И Играчка Организатор

DEN 2.33
Износ

Дизни / Пиксар Автомобили Книга И Организатор На Играчки Организирајте ги сите ваши кул работи во оваа книга и организатор на играчки. Првите 2 нивоа можат да држат книги и/или списанија. Карактеристиките се погодни за канти со средна големина совршени за складирање уметнички материјали, играчки, плишани животни и многу повеќе. Совршен за одржување на вашите малечки играчки и материјали за читање организирани во стил. Книгата За Автомобили И Организаторот На Играчки е совршен за секоја просторија во вашиот дом и е совршен за одржување на вашите малечки играчки и материјали за читање организирани во стил. Карактеристики за канти со средна големина совршени за складирање уметнички материјали, играчки, плишани животни и многу повеќе. На врвот има 2 нивоа за прикажување книги и списанија. Прави одличен подарок и совршено се координира со други предмети инспирирани од Приказната за Играчките што се продаваат одделно преку интернет.Детали за производот : Препорачана возраст 3 и повеќе; Собрани Димензии : 19,88 "Л х 10,43" В х 26,77 " Ч ; Вклучува 2 врвни нивоа и 4 канти ; потребно Склопување; Книга За Автомобили Дизни/Пиксар И Организатор На Играчки.

R

Им се допаѓа и на купувачите