.

.

Фустан со кратки Ракави За Жени Тенок Мини Фустани Со Висок Струк Со Еднобојна Боја Плоштад Плисиран Фустан За Бебиња

Фустан со кратки Ракави За Жени Тенок Мини Фустани Со Висок Струк Со Еднобојна Боја Плоштад Плисиран Фустан За Бебиња

DEN 574.08
Износ

Ткаенината е удобна, мека и еластична, со добра дишење и апсорпција на влага и нема да ја гребе кожата. Таа е една од задолжителните модни предмети во лето и може да се носи на секоја форма на телото. Постојат различни стилови за спарување со сандали, патики и високи потпетици. Создадете секојдневен и удобен летен стил. Можете да го носите на плажа, на одмор, во секојдневниот живот, во шопинг и во канцеларија. Забелешка : можете да изберете различни бои и големини. Пред да нарачате, внимателно прегледајте го дијаграмот за големина на сликата на производот (не дијаграмот за големина На Амазон). Постојат различни бои за избор, како што се фустан на плажа/широк фустан со права цевка, различни големини на модерни кратки фустани/тексас фустани и разни должини на женски цветни здолништа/секојдневни деловни фустани. Дефинитивно ќе го имате женскиот стил на облекување што го сакате. Имаме многу лесен и дише а-линија фустан, кои се многу меки и удобни. Достапни се сите видови материјали, како што се цврст памучен и ленен фустан, шифон фустани со висок струк и сарафан за чистење на подот итн. Секојдневно и удобно памучно и ленено здолниште со еднобоен дизајн, висока еластичност на половината и џебови. Лелеав оглавник фустан. Погоден за различни прилики. Како што се пролет, лето, одмор, собирање, плажа, семејство, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот. Нашите модерни женски фустани можат да бидат машински измиени ладни или рачно измиени/не избелувајте/сушете со конец. Нема да се намали или избледи по миењето и сушењето. Ако имате какви било прашања во врска со овој женски фустан надвор од Рамото, како што се големината, должината или бојата на овој женски комбинезон, слободно контактирајте ме во секое време и веднаш ќе ги решам за вас. Вашето 100% задоволство е нашата потрага!!!.

R

Им се допаѓа и на купувачите