.

.

Без граници без граници на јуниорите

Без граници без граници на јуниорите

DEN 239.84
Износ

Однесувајте се кон вашата летна гардероба на оваа безмилотна комбинезон од без граници. Повлекување и суштинско значење, овој џемпери има широко распространета нога и половината за само-вратоврска за ласкав, затегнат изглед. Копчињата од предната страна додаваат нов допир што го издвојува овој скок од останатите. Додадете ги омилените флопи капа и сандали и подготвени сте за еден ден под сонцето! Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Деколте : квадратен врат. Затворање : Стил на влечење. Ракави : ленти за рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Предниот дел на копчето; само-розна половината. Без ремен комбинезон за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите