.

.

Трговска марка ликовна уметност був 1 платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност був 1 платно уметност по пекара во боја

DEN 1.00
Износ

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „був 1“ платно уметност по пекара во боја : уметник : пекара во боја. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите