.

.

Лесни улични терид слајд сандали

Лесни улични терид слајд сандали

DEN 1.00
Износ

Сигурно да ги комплиментирате вашите топло временски ансамбли, Torrid By Easy Street е дизајниран да покаже уникатен метален украс што го ласка стапалото. Лесно е само да се лизгате и исклучите, оваа прекрасна сандала има внатре во Гор што се протега додека одите. Направено со удобност во умот. 1,25 инчи потпетица. Отворен пети. Лизгање на затворање. Истегнете за вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите