.

.

Мио Марино Модиш Странични чевли со чипка за мажи за мажи

Мио Марино Модиш Странични чевли со чипка за мажи за мажи

DEN 479.84
Износ

Модната изјава мода како господин во марино стил. Чевлите за фустани за фустани во Марино Авенија ќе ви го дадат полскиот што ви треба за секоја пригода, како што се, деловни состаноци, забави или само една ноќ надвор. Sleek Fit со елегантно и елегантно вклопување, вие сте обврзани да го украдете шоуто! Чевлите за фустани од кожен фустан во авенијата Марино се вклопуваат совршено елегантни и изгледа неверојатно за практично секоја големина. Нема повеќе лабави грбови и широки страни. Доаѓа во половина димензии за подобро вклопување. Оригиналната кожна авенија Марино ги обезбедува само најдобрите уште еднаш. Направено од најквалитетната квалитетна 100% оригинална кожа, чевлите за фустани на авенијата Марино нема да раскинат или да се караат врз вас. Силниот гумен ѓон нема да го извади дното и спречува срамните лизга додека не сте надвор. Удобност во чевли за фустани Запознајте го чевлите за фустани во авенијата Марино и доживејте совршена удобност во чевли за фустани. Оставете жртвувајќи утеха за убавината за минатото. Авенијата Марино гарантира да изгледате како правилен господин додека нозете слават со благодарност. Лојална услуга Ние се стремиме кон нашата мисија за крајно задоволство на клиентите. Страста на Марино е да им обезбедиме на нашите клиенти најпријатно искуство. Нашата политика за враќање од 45 дена, со додавање на гаранција од 180 дена, ви овозможува да купите ризик бесплатно! Мода - Спорт Изгледот на крајната мода со чевли за фустан од авенијата Марино. Дизајнирано од врвни дизајнери за да создадат совршен мешавина на стил за модерен и елегантен чевел. Прекрасно вклопување - Чевлите за фустани на авенијата Марино ќе ве воодушеват! Доаѓа во половина димензии за да се обезбеди совршено вклопување. Стилски со целиот час. (Ве молиме, имајте на ум дека чевлите во Марино трчаат само тад поголеми од вообичаеното.). Оригинална кожа - чевлите за фустани во авенијата Марино се изработени од врвна жито оригинална кожа со силни гумени стапала, дизајнирани да траат и да го одржуваат вашиот стил на Марино долго време. Нема повеќе кинење, измачување или стружење на дното на елегантни и полирани чевли! . Презентирана со внимание - Заштитете ги чевлите за фустани и одржувајте ја својата полирана искра додека уживате во совршено организиран куфер кога сте во движење, чевлите на Мио Марино се сместени во дизајнерска водоотпорна торба за чевли, наменета да ја разубави вашата специјална сакана личност. „Одете места“ искуство со потпис. Нарачајте со благодат - 100% Загарантирано задоволство, 45 дена бесплатна размена и приноси, плус 180 дена гаранција. Нашата мисија е да ги имаме нашите клиенти крајно задоволни со производот што го купиле, па ако не сте така, ве молиме искористете ја нашата политика за размена на брза размена и враќање.

R

Им се допаѓа и на купувачите