.

.

Швајцарски технолошки машка и голема машка мафијачка елек, до 5xL

Швајцарски технолошки машка и голема машка мафијачка елек, до 5xL

DEN 2.00
Износ

Овој машко puffer елек од швајцарската технологија е голем на топлина и издржливост. Совршен слој за вашиот ансамбл за време на поладните денови, овој машко елек на пуферот е отфрлање на ветерот и водата. Носете го овој поштенски пафер над вашата омилена качулка, џемпер, мета или кошула за дополнителна топлина и спарете ја со омилените фармерки или карго панталони. Материјал : школка : 100% најлон; Поставена : 100% полиестер тафта; Пополнете : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Јака : висок врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 предни џебови со затворање на поштенски патенти. Карактеристики : репелант на вода; отпорен на ветер; врзувања на ракавите и долните полите за топлина; Вклучувачи на кабел на патенти за дополнителна погодност. Машка мафијачка елек од швајцарската технологија.

R

Им се допаѓа и на купувачите