.

.

Brinley Co. женска пумпа за квадратни пети

Brinley Co. женска пумпа за квадратни пети

DEN 1.33
Износ

Единствената лента за пети и тенка лента за глуждот со заоблена тока се елегантни на пумпата за бикита. Блок -потпетица завиткана во велур со велур обезбедува малку лифт на овој прекрасен чевел. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите