.

.

Мебел за декорирање дома 27,95 Ниво Антрацит Ворел модерна wallидна полица

Мебел за декорирање дома 27,95 Ниво Антрацит Ворел модерна wallидна полица

DEN 1439.20
Износ

Уникатната конфигурација на оваа wallидна полица ќе ги покаже вашите колекционери со стил или функција како лесна полица за книги. Симетричен дизајн создава зачудувачко декоративно парче што е совршено за секоја просторија. Произведено од меламин обложено инженерско дрво за сила и издржливост. 27,95 '' H X 27.95 '' W x 7.87 '' D. Ada Home Decor Decorement 27,95 "3 нивоа антрацит ворен модерна wallидна полица е погодна за дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, бања и повеќе. Совршено се меша со кој било стил на домашен декор. Создаден со трајни материјали, секоја полица совршено ќе ги прикаже вашите омилени книги, слики и украси. Загарантирано едноставно и брзо склопување со вклучени хардвер и водени упатства. Прекрасен модерен стил со примарна сенка на антрацит. Направено со компресирано инженерско дрво За сила и издржливост, со долготрајна меламин финиш која е влага и отпорна на дамки. 3 нивоа Ворл виси лебдечки полици погодни за дневна соба, трпезарија, спална соба, домашна канцеларија, фоаје, влез, кујна и бања. Упатства за нега : Избришете со влажна крпа. Собрана димензија : 27,95 '' H x 27.95 '' W x 7.87 '' D. Собраната тежина : 24,69 фунти. Ве молиме забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да варираат малку.

R

Им се допаѓа и на купувачите