.

.

Стерлинг сребрена кубна цирконија црно -бела лента прстен

Стерлинг сребрена кубна цирконија црно -бела лента прстен

DEN 1087.84
Износ

Погледнете две спротивставени, здив за здив се соединуваат. Од нашата колекција на полноќ, уживајте во овој блескав прстен, во кој има 183 тркалезни црно -бели кубни цирконија, рачно поставено во сребро сребро, и завршено со нашата специјална SL Collection Signature Secret Cubic Quckic и галерија внатре. Тип на накит : Finestone Form : Roundjewelry Поставување : ширина на пејвбанд : 2-3 mmring Стил : годишнина, бендови, кросовер, моденстон : кубни цирконија за финиш : зачукана, две тонеметална боја : бела, црна, розметал : Стерлинг Силверексакт Боја : Црна Витсеиз : 5,5 .

R

Им се допаѓа и на купувачите