.

.

Златни бикови Рупаул- чиста платформа моден сандал во сребро

Златни бикови Рупаул- чиста платформа моден сандал во сребро

DEN 311.84
Износ

Овие златни бикови Rupaull-03 јасни ленти и чиста ПВЦ платформа со сјај се достапни во црна, фушија и сребро. Тие се лесни за одење со што било, држете ја ногата на место и сјајот во платформата и петицата. Тие работат точно на големината. Јасни силиконски ленти, платформа, сандала, се вклопуваат во големината. ПВЦ чиста платформа, сјај во пета и платформа, 7 инчи потпетици, платформа од 2,5 инчи, потпетици од стилито.

R

Им се допаѓа и на купувачите