.

.

Автоматско погон на управувачот на воланот Bohaus пукна шарен - универзално вклопување

Автоматско погон на управувачот на воланот Bohaus пукна шарен - универзално вклопување

DEN 1.00
Износ

Автоматски погон 1 парчиња покривка на воланот Зег - Универзална вклопување. Заштитете го воланот од оштетување и обезбедете подобар зафат на тркалото. Ова универзално капаче за воланот е сигурен дека ќе го задржи вашиот управувач да изгледа одлично и да работи добро. Корицата на воланот е дизајниран да одговара на управувачките тркала кои се движат во дијаметар од 14,5 "до 15,5 ", што го прави погоден за употреба во сите видови на возила, без разлика дали е автомобил, камион или SUV. Супер е лесно да се инсталира и ќе се лизне на повеќето управувачки тркала за секунди. Користете го за да го додадете тој личен допир во вашиот ентериер додека обезбедувате поцврста зафат на тркалото за побезбедно возење и да го заштитите вашиот управувач од оштетување. Автоматски погон 1 парчиња ZEG на воланот покриен шарен. Разнобојно модно подрачје на воланот. Лесен за инсталирање. Универзално вклопување за автомобили, SUV и камиони. Се вклопува во 14,5 "(36,8 см) до 15,5" (39,4 см) Волани со дијаметар. Надградете го вашето возило веднаш и додадете некој стил во вашето возење.

R

Им се допаѓа и на купувачите