.

.

Обновен apple iPhone 32GB, Злато-Отклучен GSM

Обновен apple iPhone 32GB, Злато-Отклучен GSM

DEN 1.00
Износ

i Phone 7 драматично ги подобрува најважните аспекти на искуството на i Phone. Воведува напредни нови системи за камера. Најдобри перформанси и траење на батеријата досега во i Phone. Извонредни стерео звучници. Најсветлиот, најшарениот i Phone дисплеј. Отпорност на прскање и вода. И изгледа секој малку моќен како што е. Ова е i Phone 7. i Phone 7 достигнува ново ниво на иновации и прецизност. Куќиштето е отпорно на прскање и вода. Копчето За Почеток е целосно реинженеринг. И со нов дизајн на унибоди кој е беспрекорен на допир, i Phone 7 се чувствува неверојатно колку што изгледа. Со целото негово реинженерство, i Phone 7 е првиот i Phone отпорен на вода. Значи, сега сте заштитени како никогаш досега од излевање, прскање, па дури и прашина. Почетното копче на i Phone 7 е напредно копче со цврста состојба дизајнирано да биде издржливо, одговорно и чувствително на притисок. Работејќи во тандем со новиот Таптички Мотор, ви дава прецизни тактилни повратни информации додека притискате. И тоа е дури и прилагодливо. Добредојде дома. i Phone е најпопуларната камера во светот. Сега ја реинженериравме таа сакана камера, додавајќи оптичка стабилизација на сликата, отвор en/1.8 и објектив со шест елементи за да биде уште подобар за снимање фотографии и видеа при слаба осветленост. И со напредни нови функции како широко снимање на бои, вашите фотографии и Фотографии во Живо ќе изгледаат уште поживописно. 4,7-инчен РЕТИНА HD LED-дисплеј СО позадинско осветлување со Ips Технологија, 1334 x 750-резолуција на пиксели (~326ppi густина на пиксели) + Олеофобна Обвивка отпорна на Отпечатоци и Рејтинг НА Отпорност на Вода И Прашина IP67. i OS 10. Чипсет : Епл А10 Фузија Чип. Процесор : Четири-Јадро. ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР : (Шест-Основни Графика). Внатрешна Меморија : 32 GB, 2 GB RAM МЕМОРИЈА. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

R

Им се допаѓа и на купувачите