.

.

Величествен Миленичиња Гајба Рампа Мат Дише Удобно Куче Кревет За Гајба Машина Перат Шерпа 48

Величествен Миленичиња Гајба Рампа Мат Дише Удобно Куче Кревет За Гајба Машина Перат Шерпа 48

DEN 0.33
Износ

Величествени Производи За Миленичиња 48 " Гајба За Кревет За Миленичиња Во крем боја шерпа е совршен начин да додадете удобност во гајбата на вашето домашно милениче. Внатрешната подлога ќе го омекне секој непријатен гајба со пополнување На поли/памучна мешавина, а ултра густите, Супер Меки потпори за Полифил ќе обезбедат дополнителна поддршка и ќе го лулкаат вашето домашно милениче во удобност. Величествен Миленичиња Гајба Рампа Мат Дише Удобно Куче Кревет Карактеристики : Ултра-мека шерпа материјал. Премиум висока мансарда полиестер влакна пополнете. Зајакнете ја перницата околу периметарот за кучињата да ја положат главата. Топло и пријатно. Ултра-мек руно врвот. Удобно во секоја клима. Идеален кревет за миленичиња за гајби, носачи и други домови за миленичиња. Тапацир ткаенина. Материјали со врвен квалитет за намалување на абењето. Одговара на сите брендови на каси. Машина За Перење. Материјал за кревет : Надворешен материјал : Вештачка Шерпа. Внатрешен материјал : Премиум Пополнување На Полиестерски Влакна Со Висока Мансарда. Величествената Подлога За Гајба За Миленичиња е достапна во пет различни големини : Екстра Мала : 24 "х 18" х.5"(центар) & 2.5 " (работ). Мали : 30 "х 21" х .5"(центар) & 2.5 " (работ). Средно : 36 "х 23" х .5"(центар) & 2.5 " (работ). Голем : 42 "х 26" х .5"(центар) & 2.5 " (работ). Екстра Голем : 48 "х 30" х .5"(центар) & 2.5 " (работ).

R

Им се допаѓа и на купувачите