.

.

3д Макспајд Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Ауди А 2012-С 2013-РС 2014 -, ЕЛЕГАНТНА Серија 1 и 2 Ред, Црна

3д Макспајд Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги За Ауди А 2012-С 2013-РС 2014 -, ЕЛЕГАНТНА Серија 1 и 2 Ред, Црна

DEN 1407.84
Износ

АУДИ А7 2012-2018/ С7 2013-2018/ РС7 2014-2018 ЕЛЕГАНТЕН ЦРН R1 R2 3 D MAXpider гордо ви нуди висококвалитетни луксузни подни облоги, ЕЛЕГАНТНА Серија, со патентирана поддршка На влакна Од Макспајдер и иновативна 3-слојна конструкција. 3д Дигитализиран Ентериер за прилагодено вклопување-Прецизно измерен и дизајниран да одговара на вашето возило. Сеопфатна заштита на подот-Заштитете го подот на вашето возило со нашата уникатна трислојна конструкција. Макспајдер го штити вашиот оригинален тепих - нашата патентирана подлога На Макспајдер чувајте ги душеците на место без да му наштетите на оригиналниот тепих или оставете ознаки како врвки и шила што ги користат другите подни душеци. Заштита Од Сите Временски Услови и истури-ЕЛЕГАНТНИТЕ Душеци НА 3d MAXpider се дизајнирани да му дадат максимална заштита на подот на вашето возило, а водоотпорната карактеристика значи дека сите неред и излевања остануваат НА 3d душеците На Макспајдерот, што ви го олеснува чистењето. Подобрете го внатрешниот стил на вашето возило - ЕЛЕГАНТНАТА Серија 3д Макспајдер има супериорна ткаена најлонска површина што ќе го надополни вашето возило. Без мирис и нетоксичен-Нашата внатрешна полутврда XPE пена е нетоксична, без мирис и еколошка. Дизајн со подигнат раб - нашиот дизајн со подигнат раб ви овозможува подобра покриеност и ја максимизира заштитата. Лесна Инсталација - 3д Макспајдер Елегантни Серии Подни Душеци се дизајнирани да бидат лесно инсталирани и да ги заменат вашите оригинални подни душеци. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Елегантен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393.

R

Им се допаѓа и на купувачите