.

.

Нордиска Опрема Печат За Цитрусни Колачиња, Лиен Алуминиум, 3 3.4 2.9

Нордиска Опрема Печат За Цитрусни Колачиња, Лиен Алуминиум, 3 3.4 2.9

DEN 1.00
Износ

Овие марки за колачиња со нордиски Производи создаваат прекрасни колачиња што ќе леле на која било забава или собир. За употреба, едноставно притиснете го печатот во топче тесто за колачиња додека тестото не се притисне и не го видите дизајнот. Овој сет содржи уникатни овошни марки со цитрусен венец, исечени цитрусни и мини цитрусни марки кои изгледаат убаво сами или со лесна глазура за да го доловат дизајнот. Рачно миење со топла вода со сапуница пред првичната употреба и по последователната употреба. Овие марки имаат вистински рачки од дрво и се спомен што ќе биде во вашето семејство со генерации. Гордо направено Од Нордиска Опрема. Димензии : 3 "х 3.4 " х 2.9". Материјал : Леано Алуминиум. Направени со вистински дрвени рачки. 3 уникатен печат дизајни. Боја : Сребрена. Рачно миење во топла вода со сапуница.

R

Им се допаѓа и на купувачите