.

.

Ступел Индустрии Овчо Куче Смешни Овци-Пиво Игра На Зборови Југозападна Земја Сцена, 10, Дизајн ОД ЦР Таунсенд

Ступел Индустрии Овчо Куче Смешни Овци-Пиво Игра На Зборови Југозападна Земја Сцена, 10, Дизајн ОД ЦР Таунсенд

DEN 1.33
Износ

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 15 х 0,5 х 10 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на ѕид или рамна површина. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите