.

.

Дура Тапа Неметални Двојна Рачка Повлечете Надолу Р. В. Кујна Тапа-Четкани Сатен Никел

Дура Тапа Неметални Двојна Рачка Повлечете Надолу Р. В. Кујна Тапа-Четкани Сатен Никел

DEN 2.33
Износ

Дура Тапа е водечки производител Р.в. славина и е горд што е дел од оваа голема Американска традиција. Оваа елегантна двојна рачка Р.в. кујна тапа е совршена замена за вашиот дом на патот. Уживајте во мирот што доаѓа со купување Славина Дура. Нашите р.в. славини се произведени со користење на тешки материјал што значи години на непречено користење. Одликувајќи се со блескави завршетоци, нашиот широк избор на славини и додатоци ќе направи одлична надградба на вашиот дом на патот. Лесна инсталација И СЕРТИФИКАЦИЈА НА UPC/CUPC. Земете ја вашата денес додека траат залихите. Дура Тапа (DF-PK350 L-SN) Неметални Двојна Рачка Повлечете Надолу RV Кујна Тапа -.

R

Им се допаѓа и на купувачите