.

.

Мелиса И Даг Уметност Најважен Уметник Смок - Една Големина Одговара На Сите

Мелиса И Даг Уметност Најважен Уметник Смок - Една Големина Одговара На Сите

DEN 175.84
Износ

Креативните деца можат да останат уредни и чисти во овој издржлив уметнички чад! Се одликува со џеб за пишување на градите за да се персонализира со маркер за суво бришење, лесна чиста површина на престилка и пространи џебови за складирање за да се чуваат материјали за уметност и занаети. Светла шема во боја на виножито е совршена за момчиња или девојчиња. Прилагодливите ремени значат една големина одговара на сите! Производите на мелиса и Даг обезбедуваат лансирна рампа за да ја запалат имагинацијата и чувството на чудење кај сите деца за да можат да се откријат себеси, своите страсти и нивната цел. Детски шмек за уметност и занаети, големина една големина одговара на сите. Лесно чиста површина. Џебови за складирање. Лесно за персонализирање со маркер за суво бришење. Прави одличен подарок за девојчиња и момчиња, на возраст од 3 до 6 години, за практична игра без екран.

R

Им се допаѓа и на купувачите