.

.

Викерман 3 ' Розова Ела Вештачка Елка, Розова ДУРА-ОСВЕТЛЕНИ ПРЕДВОДЕНИ Светла

Викерман 3 ' Розова Ела Вештачка Елка, Розова ДУРА-ОСВЕТЛЕНИ ПРЕДВОДЕНИ Светла

DEN 0.33
Износ

Викерман 3 ' Светло Розова Вештачка Елка со 234 пвц врвови и 100 РОЗОВИ светла ВО италијански Стил осветлени ОД дура НА Розова жица. Забавна и празнична алтернатива на традиционалната зелена Новогодишна елка, ова брилијантно дрво доаѓа претходно осветлено Со РОЗОВИ МИНИ Светла осветлени ОД Дура, има богати обоени пвц врвови за повлекување гранки и вклучен е пластичен држач за дрвја. Претходно осветлена Со Розови LED Светла : Светло Розевата Елка Викерман 3 доаѓа претходно осветлена со 100 РОЗОВИ СВЕТЛА ВО италијански Стил осветлени СО дура НА Розова жица, создавајќи шармантен и празничен сјај. Живописна Розова Боја : ова дрво нуди забавна и празнична алтернатива на традиционалната зелена Елка, додавајќи поп од разиграна розова боја на вашиот празничен декор. Богати Обоени Пвц Совети : со 234 пвц совети во живописна розова нијанса, ова дрво обезбедува буен и целосен изглед, наликувајќи на убавината на вистинска ела. Лесно Склопување : Со повлечени гранки што го прават поставувањето и уредувањето на дрвото брзо и без напор, обезбедувајќи искуство за украсување без проблеми. Удобен Држач За Дрво : вклучен е пластичен држач за дрвја, обезбедувајќи стабилност и поддршка. Гарантира дека вашето дрво стои безбедно, овозможувајќи ви да уживате во неговата убавина во текот на целата сезона.

R

Им се допаѓа и на купувачите