.

.

Уникатен Разбој Цврст Тепих Од Вилијамсбург Беж 9' 12 ' Правоаголник Рачно Изработен Цврст Комфор Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Цврст Тепих Од Вилијамсбург Беж 9' 12 ' Правоаголник Рачно Изработен Цврст Комфор Совршен За Дневна Соба Кревет

DEN 1.33
Износ

Ако барате жив килим за да ја разубавите просторијата, не гледајте подалеку од Колекцијата Вилијамсбург. Од цврсти материи до графички дизајни до сложени обрасци, постои килим Од вилијамсбург за секого. Со тркачи, кругови и правоаголници со различна големина, оваа колекција нема да има проблем да одговара на вашата соба или вашите потреби. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите