.

.

Каролини Богатства ППП3017ГФ БИГЛ Сад Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства ППП3017ГФ БИГЛ Сад Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

DEN 1.33
Износ

Каролини Богатства PPP3017 GF Beagle Сад Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Целосна Боја двокреветна ткаенина декоративни ракав Пол Градина Знаме. Ова Знаме со големина На Градина е направено од 100% полиестерски материјал. Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме е отпорно на избледување и отпорно на временски услови. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Знамето е со димензии приближно 11 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. (Градинарскиот штанд се продава одделно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, Двострана Квалитетна Конструкција Со 2 Слоја, Знаме со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

R

Им се допаѓа и на купувачите