.

.

Cobian® Женски Nias Отскокнување Флип Флоп

Cobian® Женски Nias Отскокнување Флип Флоп

DEN 1264.00
Износ

Женскиот Нијас Флип Флоп За Отскокнување На Кобијан® е удобен и симпатичен со стил без напор - што повеќе би сакале од сандала? Синтетичкиот ремен обезбедува удобност без иритација додека крцкавото подножје со потпора на лакот ги одржува вашите стапала да се чувствуваат освежени цел ден. Nias bounce ® е подготвен бидете во чекор со вашата желба за скитници. УДОБНОСТ. Од анатомски дизајнирани подножја со поддршка на лак до премиум, долготрајни материјали; Кобијан е признат како лидер на пазарот во обезбедувањето максимална удобност во своите сандали од 1995 година. КВАЛИТЕТ. Погледнете зошто милиони љубители на сандали ширум светот избираат Кобијан. Од дизајн до производство, нашиот процес на обезбедување квалитет ви овозможува да уживате во нашите сандали од моментот кога ќе ги лизнете. ВРЕДНОСТ. Кобијан се труди да понуди повеќе функции во своите сандали отколку кој било од неговите конкуренти овозможувајќи ви да уживате во одлична сандала по уште подобра цена!.

R

Им се допаѓа и на купувачите