.

.

AmeriHome Прилагодлив Класичен Елегантен Винил Обложен 360swivel Seat Bar Столче-Парче

AmeriHome Прилагодлив Класичен Елегантен Винил Обложен 360swivel Seat Bar Столче-Парче

DEN 2.00
Износ

Овој Комплет За Столици Со Прилагодлива Висина Од 2 Парчиња вклучува два ретро стил, прилагодлива висина црна винил бар столици. Овој комплет столици од 2 парчиња потсетува на деновите на вечера и возење, и се одликува со полирана хромирана основа и црно винилно седиште и одмор на грбот за навестување на гроздобер ретро стил. Дизајнирана за максимална удобност, секоја столица за шипки има големо широко 14 инчи, обложено, вртливо седиште од 360 степени, обложен винил назад, вграден потпирач за нозе и прилагодлива висина на седиштето од 24,75 до 32,75 инчи, што го прави овој комплет удобен за децата и возрасните да седат заедно. Вклучува 2 ретро стил, прилагодлива висина црна винил бар столици. Прилагодлива висина на седиштето од 24,75 до 32,75 инчи. Макс седиште назад висина 42.25 во. 14 во. винил поместена 360-степен вртливото седиште. 330 фунти тежина капацитет секој.

R

Им се допаѓа и на купувачите