.

.

База на супа на стрејт Пилешко

База на супа на стрејт Пилешко

DEN 1.00
Износ

Супа База Пилешка Супа База, Пилешко Вкус. Од 1925 година. Инстант супа и зачини микс. Кошер За Пасха и во текот на целата година. Под Надзор На Соловеичик Рабиниќ-Од 1957 година. Не додаде мсг. Врвен квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите