.

.

Жив Живот Алоха Дами Куче Резервоарот Врвот, Х-Мали

Жив Живот Алоха Дами Куче Резервоарот Врвот, Х-Мали

DEN 113.92
Износ

Додадете хавајски пресврт во гардеробата на вашето куче со Овој симпатичен Жив Живот "Алоха Дами" Куче Резервоарот Врвот. Оваа мала зелена графичка маичка е направена со поли/памучна мешавина и обезбедува удобно вклопување без ракави. Зелено е со типографија со тропски цвеќиња што ќе ги насмее дамите. Оваа облека е одлична за скари во дворот, прошетки по плажа, дремење под палми и екскурзии за сурфање. Спарете се со други живописни додатоци за животни како Живописниот Животен Рефлектирачки Зелен/Син Комфорен Јака За Кучиња за да го комплетирате изгледот! Овој резервоар е достапен во повеќе големини. Раширете некои случајни кучешки вибрации со Живописниот Живот" Алоха Дами " Куче Резервоарот Врвот!Живиот Живот ја споделува вашата страст кон животните. Може да сметате на Жив Живот за целосна линија на стручно изработени, квалитетни производи за да го одржите вашето домашно милениче здраво и среќно. Што те прави среќен, исто така. Уживајте во Живиот живот. Жив Живот "Алоха Дами" Куче Резервоарот Врвот, Х-Мали : хавајски-тематските куче резервоарот врвот. Зелена маичка со тропска типографија внесена со цвеќе. Удобно вклопување без ракави. Добро се комбинира со други живописни животни додатоци. Достапно во повеќе големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите