.

.

&N Систем За Внесување-харли Дејвидсон # РК-

&N Систем За Внесување-харли Дејвидсон РК-

DEN 111.04
Износ

Систем За Внесување воздух Склоповите За чистење воздух К&Н, дизајнирани за вашиот Харли-Дејвидсон, се извонредна комбинација на перформанси и стил. Овие склопови за чистење воздух се направени за да се зголемат коњските сили и вртежниот момент со снабдување со супериорен проток на воздух. Тие се обработени од алуминиум за палка, полиран сјај, потоа хромирани за да го надополнат вашиот ревијален велосипед. Овој К&Н прилагодено средство за чистење воздух одговара на изберете модели На Дина, Софтаил и Турнеи. Секој чистач На воздух K&N доаѓа комплетен и подготвен за употреба, вклучително и комплет за држач за монтирање. Нема што друго да се купи. Инсталирањето е лесно, така што исклучителните перформанси се оддалечени само неколку чекори со К&Н прилагодено средство за чистење воздух. Не само тоа, туку овие делови се дизајнирани за оптимален изглед. Овој хром покриен во форма на солза е украсен со гроздобер дизајн на пламен. Систем За Внесување - Харли Дејвидсон.

R

Им се допаѓа и на купувачите