.

.

Марвел Гејмерверс Спајдермен спајдермен Наспроти Господин Негативен 2-пакет

Марвел Гејмерверс Спајдермен спајдермен Наспроти Господин Негативен 2-пакет

DEN 239.52
Износ

Откако дозна дека со голема моќ мора да дојде и голема одговорност, Питер Паркер станува супер херој за борба против криминалот наречен Неверојатен Спајдермен. Веб-роботот излегува на улиците на Големото Јаболко за да се соочи со негативци Како Мистер Негатив, безмилосниот водач на Бандите На Внатрешните Демони и една од најопасните закани што некогаш ќе ги зафати градот.Замислете ја веб-прашкастата акција на видео играта На Спајдермен На Марвел со овој Марвел Гејмерверс 2-пакет фигури, со дизајн инспириран од играта. Инспириран од видео играта На Спајдермен На Марвел. Карактер инспириран додаток. Соберете други фигури На Марвел Гејмерверс (секоја продадена одделно). Вклучува 2 фигури и додаток. Слика скала : 3,75 инчи. Возраст 4 и повеќе. Предупредување : Опасност Од Гушење-Може Да се генерираат Мали делови. Не за деца под 3 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите