.

.

Инктастик Заштитен со Подарок За Куче Од Чивава Бебе Момче Или Боди За Девојче

Инктастик Заштитен со Подарок За Куче Од Чивава Бебе Момче Или Боди За Девојче

DEN 3.00
Износ

Слатко куче чивава со смешен цитат за сопственик на домашно милениче кој вели предупредување заштитено со чивава. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Бебе Боди. Inktastic Заштитени со Чивава Куче Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Фудбал Сина И Бела 24 Месеци. Предупредување Заштитено Со Боди за Бебиња чивава смешен сопственик на куче цитат за миленичиња со црно и тен чивава кученце куче. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. хумор деца едно парче новороденче ползавец hws.

R

Им се допаѓа и на купувачите