.

.

jjayotai Мажите Панталони Дозвола Машки Плус Големина Чист Памук Мулти-џеб Носат Отпорни Комбинезони Панталони Флеш Зема Каки

jjayotai Мажите Панталони Дозвола Машки Плус Големина Чист Памук Мулти-џеб Носат Отпорни Комбинезони Панталони Флеш Зема Каки

DEN 463.52
Износ

Машки плус големина чист памук дебела маскирна мулти-џеб облека отпорни на абење панталони Карактеристики : 1.Материјал : : 100% Памук, лесен мек и удобен.2.Карактеристики : Класичен стил, товарни панталони со повеќе џебови (погледнете ги сликите за џебни стилови)3.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Пролет/Зима : Менокација : Дневен Материјал : 100% Памучен Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Машка Големина На панталони : XS Големина. : Х-Мала Големина : 30 САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 77см/30.31 "Хип : 97см/38.19 " Должина : 103см/40.55" . Големина : С Големина. : Мала Големина : 31 САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 80см/31.50 "Колк : 99.5 см/39.17 "Должина : 104см/40.94" . Големина : М Големина. : Средна Големина : 32 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 83см/32.68 "Колк : 102см/40.16 " Должина : 105см/41.34" . Големина : Л Големина. : Голема Големина : 33 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 87см/34.25 "Колк : 104.5 см/41.14 "Должина : 105см/41.34" . Големина : XL Големина. : Х-Голема Големина : 34 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 90см/35.43 "Колк : 107см/42.13 " Должина : 106см/41.73" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Големина : 36 САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 94см/37.01 "Колк : 112см/44.09 " Должина : 107см/42.13" . Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Голема Големина : 38 САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 98cm/38.58 "Хип : 117cm/46.06 " Должина : 108cm/42.52" . Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Голема Големина : 40 САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 103cm/40.55 "Колк : 122cm/48.03 " Должина : 110cm/43.31" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : 5 X-Голема Големина : 42 САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 108cm/42.52 "Колк : 127cm/50.00 " Должина : 110cm/43.31" . Големина : XXXXXL Големина. : 6 X-Голема Големина : 44 САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Половината : 111cm/43.70 "Колк : 130cm/51.18 " Должина : 110cm/43.31" Мажите Панталони Дозвола Машки Плус Големина Чист Памук Мулти-Џеб Носат Отпорни Комбинезони Панталони Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Мажите Панталони Дозвола Под 5 5. Мажи Панталони Под 1 10. Враќање и Дозвола мажите Облека 1 15.

R

Им се допаѓа и на купувачите