.

.

Онтансон Кабриолет стол за рака, сива ткаенина од микрофибер

Онтансон Кабриолет стол за рака, сива ткаенина од микрофибер

DEN 1.00
Износ

Постигнете го најоптималниот квалитет и удобност со колекцијата Ottomanson Origins X. Овој модерен и функционален мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор. Класичниот тапацир е достапен во богата палета на бои, има скриени прегради за складирање и е идеален за возрасни и деца. Нашите кабриолет столици, креветите за софа и lovesубовта ќе ја претворат секоја просторија во гостинска соба. Подигнете го делот за седиштето и кликнете на потпирачот за грб за да го однесете ова во положба за спиење. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. [Модно погодно] : Со едно брзо движење, трансформирајте го ова дрво исечено кабриолет стол во спиење што мери 22.1 "x 47.2" или искористете ги вклучените оддели за складирање за вашите сопствени потреби за складирање. Собранието го направи лесно за 30 минути или помалку! Одрекување : Предмети во слики продадени одделно. [Погодно за помали простори] : Совршена големина за функционалност во студио, студентски дом, па дури и во дневната соба на еден дом! Уживајте во практичноста на столчето за рака со целосна големина без да се занимавате со дополнителни непотребни рефус. Користете ја нашата технологија за кликнување на кликнување со цел да го претворите ова кабриолет стол во кревет и во корисен извор на складирање со еден брз потег, со што ќе ја смените вашата дневна соба во гостинска соба. *Погледнете ги сликите за детални и точни мерења на конвертибилни столици*. [Квалитет направен] : Квалитет направен во Турција со само најдобри материјали. Овој сив кабриолет стол е произведен со квалитетен микрофибер за седење. Придружени со четири цврсти нозе кои му помагаат на кабриолетниот стол да има капацитет на тежина од 300 фунти . [Comfort & Design] : Нашиот тапациран кабриолет стол со рака со складирање се состои од дебели, цврсти перничиња за седишта за оптимална удобност и стил. Уживајте да седите високо во удобност на нашите квалитетни фирми за седење со микрофибер. *Перници продадени одделно*. [Инструкции за чистење] : Место за чисто погодени области пред да се примени широко чистење. Користете сува крпа со блага количина сапун и вода за какви било понатамошни опции за чистење. Ве молиме, избегнувајте какви било груби хемикалии со цел да спречите непотребно обезцветеност. *Предметите на сликата се продаваат одделно*. [Спомени] : Уживајте во спортски настани со блиски пријатели, ценете го квалитетното време во удобноста на вашето семејство или испуштете на каучот додека го гледате вашето омилено шоу.

R

Им се допаѓа и на купувачите