.

.

Цветна женска широка ширина на ширина на отворена пети на пети

Цветна женска широка ширина на ширина на отворена пети на пети

DEN 3.33
Износ

Цветни максични жени широка ширина d'Orsay стил на глуждот, сандал е задолжително за вашата колекција за специјални прилики. Оваа дама 3 "Висока потпетица со сандала од платформа од 0,25" има горниот дел од сатенска ткаенина, заедно со дополнителна перничена мангула Целосна поддршка додека сте на нозете за танцување. Глобусот. Специјализирана за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Купувачите на внимание : Пронајдете поголем избор на широка ширина Стилови на нашата веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака, бесплатна размена, лесно враќање од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. Сатен ткаенина Горна. Широк (Д). 3 "Висока потпетица. Платформата мери приближно 0,25". Амортизирани табани. Максимален ѓон на гума за влечење.

R

Им се допаѓа и на купувачите