.

.

Масичка за кафе со цврста полица од средниот век, даб

Масичка за кафе со цврста полица од средниот век, даб

DEN 6719.84
Износ

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Liveивејте подобро. Со изобилство со длабочина и димензија, Рори му обезбедува на вашата дневна соба изобилство складирање со лизгачки врати во својата дискретна полица, а богатата даб финиш му обезбедува на Рори совршено да ја истакнува шемата за бои на декорарот. Издржлив и пространа правоаголна табела врвот е совршен за сите на сите; Користете го ова за да му дадете надградба на вашиот дом! Содржина : саќе, PB и MDF, гумено дрво. Потребно е малото собрание. Боја : даб. Димензија на артикалот : 46,5 in. W x 23.2 in. D x 16.1 in. H. Тежина на артикалот : 38,45 фунти. Капацитет на тежина : 40 фунти. Димензија на полицата : 45,28 in. W x 20.08 in. D x 6,9 in. H. Прашина редовно со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршувања. Некои завршувања можат да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за да се отстранат отпечатоците од прстите и измамниците. За постојани места, нежно исчистете со мека крпа и раствор на вода и благ сапун, проверете дали ќе избришете суво. Користете лепило за почувствувани влошки, крајбрежни и пласмати за да го заштитите вашиот мебел . Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Додатоци во фотографијата (ите) во стилот на живот не се вклучени. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на мебел може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе на Прови.

R

Им се допаѓа и на купувачите