.

.

Мебел на Америка Канделерија печатени столчиња за јадење - сет од 2, сини

Мебел на Америка Канделерија печатени столчиња за јадење - сет од 2, сини

DEN 2.00
Износ

Осветлете ја вашата област за јадење со смела боја и забавен мулти печатен дизајн на овие прекрасни странични столчиња. Печатена ткаенина во тапацир со тапаци со засилени нозе; Ова дуо ќе направи интересен стартер за разговор додека се собра околу трпезата со вашите најблиски. Мебел на печатени столчиња за јадење во Америка - сет од 2, сина вклучува : две (2) столчиња за јадење. Стил : современ. Заврши : Сина. Материјал : ткаенина, цврсто дрво. Поддржани на зацрнети дрвени нозе. Перница на ткаенина и потпирач за грб. Дизајн на мулти печатење. Темна цреша ги заврши нозете. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија. Димензии и тегови : целокупни димензии : 20 "w x 24,5" d x 38 "ч. Висина на седиштето (подот до седиште) : 20,75". Длабочина на седиштето : 17 ". отколку само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, пребарувајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите