.

.

Универзален алуминиумски кутија за документи, 2 5 капацитет, има 1 2W 11ч

Универзален алуминиумски кутија за документи, 2 5 капацитет, има 1 2W 11ч

DEN 319.84
Износ

Clipboards Universal® Deluxe Aluminum Document Box. Сè што ви треба за да ги чувате документите безбедни и организирани. Плочата за пишување обезбедува мазна површина за пишување и ги штити другите форми од пишувањето. Кутии со документи продавници за дополнителни формулари. Издржлива конструкција за внатрешна или надворешна употреба. Има големина на хартија : 8,5 x 11; Клипборд Реална големина : 9 W x 0,9d x 12.6h; Клипборд : Алуминиум; Капацитет на клип : 0,4 ". Оваа универзална алуминиумска кутија за документи, капацитет од 2/5 ", има 8 1/2 W x 11h е одлична точка за клипчиња, архиви датотеки и ставки за сопственици на формулари по намалена цена под 50 американски долари што не можете да ги пропуштите. Clipboard со плоча за пишување плус кутија за документи за чување дополнителни форми . за затворено или надворешно користење . клипот има до 100 листови.

R

Им се допаѓа и на купувачите