.

.

Може ли да ја имам твојата убов

Може ли да ја имам твојата убов

DEN 2.67
Износ

* Aajaanne * вокал, актерка, модел, танчер и висина на забавувачот-56 Quot; Возрасен опсег-18-25 години искуство во моментот присуствува на колеџот Фонтбон, работел со членови на Центарот за меѓународни студии (Jacек Св.Луис Мисури) што се одржа во ботаничката градина во Мисури се однесуваше како амбасадор на забава и моделирање на јапонскиот фестивал за јапонскиот фестивал Настапил за Св. Најголемиот настан на татковците на Луис, насловена „Благодарам тато“, во кој се претстави таткото на рокенролот Johnони, да биде добар nsонсон пријатели за живот спонзорирана од „Храна надвор од Мисури“ ја сподели сцената со такви изведувачи како; Ahејхајм, Убави Вили, Лејди azzез / Меј Вилер Седрик, Забавувачот, eин Лин, Адел Гивенс, Танц Плус Студио, Тоја Алкеша Браун, Ираја, Арти - Ј, и А.J.С.Р. Може ли да ја имам твојата убов.

R

Им се допаѓа и на купувачите