.

.

Оригинални дики масти и голема машка панталона

Оригинални дики масти и голема машка панталона

DEN 367.68
Износ

Земете пар од овие оригинални панталони со карго -панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат. Конструирана од издржлива и удобна поли/памучна ткаенина со двојка што вклучува механичко истегнување за да ви помогне да го направите тоа долго време со леснотија. Овие панталони се спротивставуваат на брчките и згаснуваат, се тешки за дамки и помагаат да се оддалечи влагата. Опуштено вклопување ви дава повеќе простор преку седиштето и бутот. Практичен и разноврсен. Опуштено вклопување товар, директно карго за нозе. Флекс ткаенина за леснотија на движење и удобност. Се спротивставува на брчките и да згасне. Тешко на дамки. Товарни џебови со клапи.

R

Им се допаѓа и на купувачите