.

.

Без граници на плус големина на јуниори со двојно разоткриен врв со кратки ракави

Без граници на плус големина на јуниори со двојно разоткриен врв со кратки ракави

DEN 3.00
Износ

Ребреста ткаенина и руширање создаваат ласкаво вклопување без граници плус големина на двојно руширан врв. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Полу-опремени. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Двојни детали со само-врски на полите. Плус големина со ребравиран врвен врв за јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите